Squad Busters Oyunu 29 Mayıs’ta Dünya Çapında Yayınlanacak

Squad Busters Oyunu 29 Mayıs'ta Dünya Çapında Yayınlanacak

Birkaç gün önce Supercell ve Apple’ın gelecek ayki küresel lansmanı öncesinde Squad Busters’ı tanıtan bir brifing düzenledi. Etkinlikte ayrıca Squad Busters’ın 29 Mayıs’ta dünya çapında yayınlanacağı da doğrulandı. Şu an itibariyle Kanada, Meksika, İspanya, Danimarka, Norveç, İsveç, Finlandiya ve Singapur’da kısmi lansman olarak mevcut. Squad Busters, Supercell’in beş yılı aşkın bir süredir ilk yeni küresel sürümüdür ve Supercell’in Clash of Clans , Clash Royale , Hay Day ve daha fazlasını içeren diğer oyunlarından karakterleri 10 kişilik çok oyunculu oynanışta bir araya getirir.

Bu oyunda oyuncular, dört dakikalık maçlar sırasında takımlar oluşturarak mücevherleri topluyor ve karakterleri klasik ve süper formlarında geliştiriyor. Supercell bana oyunun daha eski cihazlar için bile optimize edildiğini ancak ekibin daha yeni iPhone ve iPad modelleri için 120 fps desteği eklemeyi düşünebileceğini söyledi. Oyunun lansman animasyonunu ve en son oynanış tanıtımını aşağıdan izleyin.

Supercell , şu anda test edilebildiği bölgelerdeki oyunculardan gelen çok sayıda olumlu geri bildirimin ardından oyunu küresel hale getiriyor. Oyun piyasaya sürüldüğünde 25’ten fazla karakterle birlikte sunulacak ve özel oda desteğini de içerecek.

Modern iOS cihazlarda nasıl bir his verdiğini ve Supercell oyunlarına yeni başlayanlar için nasıl bir his olduğunu merak ediyorum. Supercell ayrıca Squad Busters’a ön kayıt yaptırmanın diğer oyunlar için de bazı ödüller içereceğini söyledi. Oyunu lansman sırasında oynamak istiyorsanız buradan iOS için App Store’da ön sipariş verebilir ve buradan Android için Google Play’de ön kayıt yaptırabilirsiniz.

Çeşitli uygulama içi altın satın alımları ve sezonluk geçiş paketlerini içerir. Oyunun App Store’daki indirme boyutu şu anda 530 MB’ın biraz altında olarak listeleniyor.

İlgili Makaleler

Yazar hakkında Tüm gönderileri görüntüle Yazar web sitesi

Yunus AKIN

15.01.198.... tarihinde Adıyaman'da dünyaya geldim. Boş zamanlarımda grafik ve tasarım, bunun yanında blog hazırlayarak zaman geçirmeye çalışıyorum. Hakkımda daha fazla bilgiye sahip olmak için hakkımda sayfasını inceleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

Your email address will not be published. Required fields are marked *