Ücretsiz Karikatür Oluşturabileceğiniz En İyi 10 Web Sitesi

ücretsiz karikatür

Kendinize ait ücretsiz karikatürler yaratmak ister misiniz? Cevabınız evet ise, yüzünüzü karikatürize etmek için “En iyi 10” ücretsiz web sitesinin listesini içeren bu kaynağı kendi çizgi film karakterinizi oluşturmak için kullanın.

Arkadaşlarımın çoğu karikatür yaratmaya meraklı. Harika resim becerileri gerektirdiğini biliyorum. Ancak, yapay zeka sanatını veya daha spesifik olarak kendinizin ücretsiz karikatürlerini hiç çaba harcamadan oluşturabileceğiniz birçok web sitesi olduğunu biliyor musunuz ? Evet! Bu sitelere sadece bir resim yüklemeniz yeterli ve onlar da fotoğrafı karikatüre dönüştürüyorlar. Kullanımı çok kolaydır ve hepiniz bu eğlencenin keyfine varacaksınız.

Yüzünüzü karikatürize etmenin çok ilginç bir aşama olduğunu düşünüyorum. Karikatürize edilmiş fotoğrafınızı Facebook gibi sosyal medya profillerinize yükleyebilirsiniz. Daha ilginç, komik ve komik görünecek.

Bu yüzden, kendi karikatürünüzü ücretsiz karikatür yapabileceğiniz en iyi 10 web sitesini derledim.

1. Cartoon.Pho.to

Yüzünüzü karikatürize eden gerçekten harika Ücretsiz Karikatür bir site. Çok ilginç ve eminim hepiniz bu web sitesini beğeneceksiniz. Ayrıca yüzünüzü farklı duygulara da kapatabilirsiniz. Bu eğlenceyi deneyin.

Cartoon.Pho.to

2. LunaPic

LunaPic en popüler Ücretsiz Karikatür edidöründen biridir. Fotoğrafları karikatüre dönüştüren çeşitli karikatür ve sanatsal efektleriyle popülerdir. Ayrıca LunaPic çevrimiçi fotoğraf düzenleyicisini kullanarak fotoğraflarınıza animasyon uygulayabilirsiniz. Kendi karikatürlerinizi oluşturmak için en iyi web sitelerinden biri olduğuna inanıyorum.

3.VanceAI

VanceAI’nin Toongineer Cartoonizer’ı kendi karikatürlerinizi yaratmanız için en kolay platformlardan biridir. Tek yapmanız gereken web sitesini ziyaret etmek ve fotoğrafınızı yüklemek. Birkaç saniye içinde fotoğrafınızı otomatik olarak karikatüre dönüştürecektir. Bu, fotoğrafları otomatik olarak karikatürlere dönüştüren tamamen AI tabanlı bir görüntü karikatürleştiricidir.

VanceAI, fotoğraf iyileştirme ve düzenleme için çeşitli yapay zeka çözümleriyle, üretkenliği ve yaratıcılığı artırmaya yardımcı olur. Bu çözümler arasında yapay zeka destekli iyileştirme, büyütme, keskinleştirme, gürültü azaltma, arka planı kaldırma ve oluşturma gibi özellikler bulunmaktadır. Tüm yapay zeka araçları çevrimiçi olarak veya “Ücretsiz İndir” yazılımında mevcuttur.

VanceAI

4. Picart

En iyi fotoğraf düzenleme platformlarından biridir. Çok sayıda çizgi film efekti sunduğu için herhangi bir görüntüyü ücretsiz olarak çizgi filme dönüştürmek için Picsart’ı kullanabilirsiniz. Ancak, web ve uygulama olmak üzere her iki sürüm de kullanıma açıktır. Picsart’ı web’de kullanmak için Gmail Kimliğinizle kaydolmanız gerekir.

5.Bitmoji

Bitmoji, online olarak Ücretsiz karikatürler ve avatarlar oluşturmaya yönelik premium bir web sitesidir. Her seferinde benzersiz bir çizgi film yaratmak için sadece yüz figürasyon seçenekleri değil, aynı zamanda çeşitli kıyafetler de mevcut.

İlginç bir şekilde, karikatürünüze göre otomatik olarak emojiler oluşturacak ve bunları diğer sosyal medya platformlarında paylaşmanıza olanak tanıyacak. Ancak karikatürü web versiyonundan indiremezsiniz. Karikatürize edilmiş resminizi elde etmek için uygulamasını indirmeniz gerekir.

6. Photo-kako.com

Ayrıca çevrimiçi olarak ücretsiz karikatür oluşturmak çok kolay ve tamamen ücretsiz bir sitedir. Sadece görselinizi web sitesine koymanız gerekiyor ve daha fazla çaba harcamanıza gerek yok. Kendinize çizgi film karakterleri yapmanın en kolay yolu. Burada iyi eğlenceler.

  • İllüstrasyon için popüler olan ücretsiz karikatür editörü web sitesidir.
  • 100’den fazla uygulamayı kullanarak resimlerinizi düzenleyebilir, rötuşlayabilir ve resimleyebilirsiniz.
  • Photokako’yu herkes ücretsiz olarak kullanabilir.

7. BeFunky

Çok sayıda fotoğraf efekti içeren başka bir ilginç web sitesidir. Yüzünüzü birden fazla efektle daha komik ve komik görünen bir karikatüre dönüştürebilirsiniz. Sadece fotoğrafınızı yüklemeniz yeterli ve ardından muhteşem efektleriyle fotoğrafınızı karikatürize edebilir ve düzenleyebilirsiniz. Bu eğlencenin tadını çıkarın.

BeFunky’nin hepsi bir arada çevrimiçi Yaratıcı Platformu, fotoğrafları kolayca düzenlemek, grafik tasarımlar oluşturmak ve fotoğraf kolajları yapmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Fotoğraf düzenleme söz konusu olduğunda, en yaygın iki ayar, resminizin kırpılması ve yeniden boyutlandırılmasıdır . Sonuçta, hiç kimse yabancıların veya çirkin nesnelerin özel bir fotoğrafı mahvetmesinden hoşlanmaz ve belirli bir amaç için (çerçevelemek gibi) çok büyük veya küçük bir fotoğraf istemez.

Bazen bir görselin ne zaman kırpılacağını veya yeniden boyutlandırılacağını bilmek zor olabilir; ancak bu böyle olmak zorunda değildir. Bu kılavuzda, bu iki fotoğraf düzenleme özelliği hakkında bilmeniz gereken her şeyin yanı sıra her birinin fotoğrafçılığınızı nasıl mükemmelleştirebileceğini size öğreteceğiz!

BeFunky

8. Colorcinch

Ayrıca yüzünüzü karikatürize etmek için harika bir site. İşte fotoğrafınızın karikatürünü oluşturmanın çok basit bir yolu. Ana sayfada doğrudan bilgisayarınızdan bir fotoğraf yükleyin, isterseniz fotoğrafı kırpın ve efektler uygulayın.

Colorcinch

9. Portrait Illustration Maker

Portrait Illustration Maker, birkaç tıklamayla hiçbir çaba harcamadan çizgi film karakterleri oluşturmak için harika ve çok kolay bir araçtır. Yüzünüz gibi karikatürler yapmanın çok hızlı ve ilginç bir yolu.

Portrait Illustration Maker

10. Cartoonify

Listemizdeki sonuncusu Cartoonify. Birden fazla seçeneğe sahip yeni bir çizgi film oluşturmak ilginç bir web sitesidir. Doğru yüzü, gözleri ve saçı yerleştirerek kendinize benzeyen bir görünüm yaratmanıza olanak tanır. Üstelik karikatürünüzün kıyafetlerini ve arka planlarını da seçebilirsiniz.

Cartoonify

Bu kadar! Kendi çizgi film karakterlerinizi yapmak için bu eğlenceli yerleri kullanın. Bunların hepsi sizi başka bir dünyaya, yani çizgi film dünyasına götüren ilginç ve muhteşem web siteleridir. Umarım hepsini beğenirsiniz.

Sizler de ücretsiz karikatür ve karakterler oluşturmak ister misiniz? Yukarıda belirtmiş olduğumuz siteleri inceleyerek sizler için en uygun ve kolay olanı seçerek kendi ücretsiz karikatür ve karakterlerinizi oluşturabilirsiniz. Zamanınız olduğunda yazmış olduğumuz diğer makale ve içerikleri inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sitem hakkında olumlu ve olumsuz görüşlerinizi hiç çekinmeden iletişim bölümünden bana iletebilirsiniz. Her türlü görüş ve öneriye açık olduğumu belirtmek isterim. Saygılarımla

İlgili Makaleler

Yazar hakkında Tüm gönderileri görüntüle Yazar web sitesi

Yunus AKIN

15.01.198.... tarihinde Adıyaman'da dünyaya geldim. Boş zamanlarımda grafik ve tasarım, bunun yanında blog hazırlayarak zaman geçirmeye çalışıyorum. Hakkımda daha fazla bilgiye sahip olmak için hakkımda sayfasını inceleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

Your email address will not be published. Required fields are marked *