Android ve iOS için Ücretsiz Keskin Nişancı Oyunları

Ücretsiz Keskin Nişancı Oyunları

Keskin nişancı oyunları aynı zamanda düşmanları öldürme görevleri olan bir keskin nişancı tüfeğinin verildiği bir tür aksiyon oyunudur. Bir Keskin Nişancı tüfeği almanız, artı işaretine bakmanız ve düşmanları hedeflemeniz gerekiyor. Göreviniz rehineleri kurtarmak veya teröristleri öldürmek olabilir. Keskin Nişancı oyunları oynamayı seviyorsanız ve Android ve iOS için en iyi Keskin Nişancı Oyunlarını arıyorsanız, işte birkaç öneri. Android ve iOS için en iyi Keskin Nişancı Oyunlarının bu listesine göz atın.

Bu liste ücretsiz keskin nişancı oyunlarını içerir. Android ve iOS için en iyi Sniper oyunlarının bu listesini yapmadan önce birkaç Sniper oyununu test ettim. Bu Keskin Nişancı oyunlarından bazıları, aktif bir internet bağlantısına ihtiyaç duymadan oynayabileceğiniz çevrimdışı oyun da sunuyor.

Android ve iOS için Keskin Nişancı Oyunları

1. Sniper Fury

Sniper Fury

Sniper Fury, hedeflerinizi keskin nişancılıkla vurmanız gereken birinci şahıs nişancı oyunudur. Bu oyun size iyi bir oyun deneyimi sunmak için çarpıcı 3D grafiklerle birlikte gelir. Düşmanları ayrıca raylı tüfekler, makineli tüfekler, pompalı tüfekler ve keskin nişancı tüfekleri gibi diğer silahlarla da vurabilirsiniz.

Öldürdüğünüz için ödüller alırsınız ve iyi oynarsanız en iyi oyuncular listesine katılabilirsiniz. Oyun ayrıca silah özelleştirme seçenekleri ve yeni savaş alanlarını denemek için silahları yükseltme seçenekleri de sunuyor.

İndirin: Android | iOS

2. Hitman Sniper

Hitman Sniper

Hitman Sniper, kazanılacak 10’dan fazla görevle gelecek vaat eden bir keskin nişancı atış oyunudur. Oyun keyfini çıkarabileceğiniz farklı modlar sunuyor. Ajan 47 rolünü üstlenmeli ve düşmanları vurmalısınız. Becerilerinizi geliştirmek için durmadan zombileri öldürebileceğiniz bir Zombi savaş modu da var.

Bu keskin nişancı oyunu, oyundaki ilerlemenin bir parçası olarak toplayabileceğiniz 16 benzersiz silah sunuyor. Harika pürüzsüz grafikler sunuyor. Bu, atış oyunları oynamayı sevenler için gerçekten bağımlılık yaratan bir oyundur.

İndirin: Android | iOS

3. Sniper Strike

Sniper Strike

Sniper Strike aynı zamanda keskin nişancı deneyimi sunan iyi bir FPS 3D atış oyunudur. Keskin Nişancı Tüfeği kullanarak düşmanlarınızı öldürdüğünüz bir savaş alanında olacaksınız. Oyun 3 farklı mod ve yüzlerce görev sunuyor. Gerçekten iyi grafikleri var ama nasıl oynanacağını öğrenmeniz gerekiyor.

Başlangıçta kolay olmayacak. Ayrıca çevrimiçi arkadaşlarınıza meydan okuyabilir ve canlı keskin nişancı savaşlarında oynayabilirsiniz. Ne kadar çok kazanırsan o kadar iyi olursun. Daha iyi bir katil olmak için silahlarınızı yükseltin.

İndirin: Android | iOS

4. Sniper Arena

Sniper Arena

Sniper Arena, dünya çapında 500.000’den fazla keskin nişancıya karşı yarışacağınız bir dövüş oyunudur. Ne kadar iyi oynarsanız liderlik tablosunda o kadar yükseğe tırmanırsınız. Oyun mükemmel 3D GRAFİKLER ile birlikte geliyor. Gerçekçi ve özgün detaylar sunuyor. Su çulluğu yapmak için 4 muhteşem savaş yerinde oynama şansınız var.

Kaydırma, yakınlaştırma ve çekim için kolay kontrolleriniz var. Haritada 8’e kadar gerçek rakibin yer aldığı Deathmatch, Team Deathmatch ve Domination dahil olmak üzere üç tür oyun modu vardır. Ayrıca arkadaşlarınızla takım oluşturup oyunu oynayabilirsiniz.

İndirin: Android | iOS

5. Sniper 3D

Sniper 3D, Android ve iOS için en popüler keskin nişancı oyunlarından biri ve çevrimdışı bir atış oyunudur. İyi 3D Grafikler ve kullanılacak çeşitli silahlarla birlikte gelir. Oyun nişan almak ve ateş etmek için kolay kontrollere sahiptir.

Amacınız 1 numaralı keskin nişancı olmaktır. Harika çevrimdışı görevlerde koşan suikastçıyı vuracak ve elebaşını öldüreceksiniz. Becerilerinizi geliştirmek için silahlarınızı yükseltebilirsiniz. Oyunu indirmek ücretsizdir ancak reklamlar içerir ve uygulama içi satın alımlar sunar.

İndirin: Android | iOS

6. Kill Shot Bravo

Kill Shot Bravo aynı zamanda deneyebileceğiniz popüler bir 3D Keskin Nişancı Oyunudur. Dünya çapında 2400’den fazla görevle birlikte gelir. Ormandaki dağ sıralarındaki gerilla savaşı ve Akdeniz adalarındaki görevler dahil olmak üzere birçok görevi kazanmalısınız. Oyun iyi 3D grafikler ve kolay kontrollerle birlikte geliyor. Sonuna kadar hayatta kalabilmek için görevleri seçmeli ve tüm mayınları temizlemelisiniz. Ödül kazanabileceğiniz çeşitli ödül etkinlikleri de vardır. Ayrıca yeni bir Zombie Shooter oyun modu da var.

İndirin: Android | iOS

7. Sniper Honor

Sniper Honor aynı zamanda akıllı telefonunuzda keyfini çıkarabileceğiniz en iyi 3D keskin nişancı oyunlarından biridir. Oyun hem Android hem de iOS için mevcut. Profesyonel bir suikastçı rolünü oynayacaksınız ve hedefinizi keskin nişancı tüfeği kullanarak öldürmek zorunda kalacaksınız. Bu oyunun iyi yanı, oynamak için internet bağlantısı gerektirmemesi ve çevrimdışı oynayabilmenizdir. Bu su çulluğu oyunu iyi 3D grafikler ve iyi kontrollerle birlikte gelir. Tamamlanması gereken birkaç seviye var. Birden fazla görev modunu ve farklı arenaları oynayabilirsiniz.

İndirin: Android | iOS

8. LONEWOLF

LONEWOLF, sizi hikaye odaklı bir keskin nişancı macera dünyasına sokan etkileyici bir keskin nişancı oyunudur. Oyun yalnızca 17 yaş ve üzeri kullanıcılar içindir. Bu, 5 saatten fazla hikaye modu, 30 Görev ve 20’den fazla Silah içeren yoğun bir oyundur. Gerçekçi silah sesi ve geri tepmesi sunar. Oyun aynı zamanda çevrimdışıdır. Çevrimdışı bir keskin nişancı oyunu oynamak istiyorsanız mutlaka denemelisiniz.

İndirin: Android | iOS

9. Pure Sniper

Pure Sniper

Pure Sniper, Miniclip tarafından geliştirilen popüler bir keskin nişancı oyunudur. Hem çevrimdışı kampanya moduna hem de gerçek zamanlı çok oyunculu PVP savaşına sahiptir. Adı Pure Sniper olsa da bu bir keskin nişancı oyunundan daha fazlası. Keskin nişancı tüfekleri, makineli tüfekler, pompalı tüfekler ve tabancalar var. Ayrıca tamamlamanız gereken 400’den fazla göreviniz var. Oyunda ilerledikçe her yerden farklı silahlar toplayacak ve yüksek güçlü keskin nişancı tabancanızı geliştireceksiniz. Oyunun grafikleri de hoşuma gitti.

İndirin: Android | iOS

Bunlar Android ve iOS için bazı iyi Keskin Nişancı oyunlarıdır. Çevrimdışı keskin nişancı oyunları arıyorsanız bu listede birkaç tane var. Bu oyunların hepsi oynanış ve kontroller açısından gerçekten çok iyi. O halde bu keskin nişancı oyunlarından herhangi birini indirin ve hedeflerinizi vurmaya başlayın. Sniper 3D ve Hitman Sniper en sevdiğim keskin nişancı oyunlarından ikisidir. Listeye eklenen diğer oyunlar da gerçekten etkileyici. Sniper 3D aynı zamanda çevrimdışı bir keskin nişancı oyunudur. Yani çevrimdışı keskin nişancı atışlarının keyfini çıkarmak istiyorsanız bunu indirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Yazar hakkında Tüm gönderileri görüntüle Yazar web sitesi

Yunus AKIN

15.01.198.... tarihinde Adıyaman'da dünyaya geldim. Boş zamanlarımda grafik ve tasarım, bunun yanında blog hazırlayarak zaman geçirmeye çalışıyorum. Hakkımda daha fazla bilgiye sahip olmak için hakkımda sayfasını inceleyebilirsiniz.

1 YorumYorum Yap

Cevap bırakın

Your email address will not be published. Required fields are marked *