Oyun

En iyi PlayStation 5 Aksesuarı (2024)

İşte oyun deneyiminizi geliştirmek için en iyi PlayStation 5 aksesuarı. Sonunda bir PlayStation 5’e sahip oldunuz mu? Tamam, belki bu biraz abartı, çünkü PS5 dört yıldır piyasada, ancak herkes ikincil piyasa fiyatlarını ödemeye istekli değildi.

Ayrıca, Sony kısa süre önce çıkarılabilir Blu-Ray disk sürücüsüne sahip daha ince PlayStation 5 modelleriyle tüm seriyi yeniledi.

Hala Digital Edition ve standart sürümlerde geliyorlar, ancak daha sonra sürücüyü istediğinize karar verirseniz artık sürücüyü Dijital sürüme ekleyebilirsiniz.

Ancak yeni bir tane edinmiş olsanız veya birkaç yıldır eğlence merkezi rafınızda oturuyor olsa bile, PlayStation 5 için gerçekten onsuz gitmemeniz gereken bazı olmazsa olmaz aksesuarlar var.

Şarj cihazlarından kontrol cihazlarına, kulaklıklara ve ekstra belleğe kadar, PS5’i kutudan çıkar çıkmaz harika bir kutuya yükseltmenin zamanı geldi.

2024 için En İyi PlayStation 5 aksesuarı

PlayStation 5 aksesuarı

DualSense Kablosuz Kontrol CihazıSony PS5 DualSense Kablosuz Kontrol Cihazı

Başlangıç fiyatı: $49.00

PS5 için Sony DualSense denetleyicisi, Bluetooth bağlantısı sayesinde piyasadaki en iyi mobil oyun denetleyicilerinden biridir. Ayrıca daha doğal bir kontrol çubuğu düzenlemesine ve daha yontulmuş bir tasarıma sahiptir.

Nelerden Hoşlanırız:

  • Simetrik kontrol çubukları çünkü elleriniz farklı boyutlarda değil
  • Bazı el şekillerine daha iyi uyan ergonomik şekil
  • Bluetooth bağlantısı ve dahili şarj edilebilir pil
  • Tetikleyiciler ve denetleyicinin ana gövdesi hakkında sürükleyici dokunsal geri bildirim

Bu, iyi bir nedenden dolayı birçok listedeki en üst öğedir. Oyunları oynamak için bir kontrol cihazına ihtiyacınız var ve bu kontrol cihazı DualSense PS5 Kontrol Cihazı.

PS5 kutuda bunlardan biriyle birlikte gelse de, bu yalnızca arkadaşınız yoksa kabul edilebilir. Yargılamak için burada değiliz, ancak ikinci bir çift eliniz varsa, ikinci bir denetleyiciye ihtiyacınız olacak.

Bu denetleyici yeni nesil harika, çünkü haptikler sizi karakterlerinizin yaşadığı dünyalara tamamen dahil ediyor.

Oyun içi durumlara bağlı olarak farklı direnç seviyeleri sağlayan bazı uyarlanabilir tetikleyiciler ve ikincil hoparlörde bir yapı ekleyin ve oyunlarınıza fiziksel bir bağlantınız olsun.

Sony DualSense PS5 denetleyicisi, herhangi bir PlayStation oyuncusu için olmazsa olmazdır.

Playstation DualSense Kablosuz Şarj İstasyonu

PlayStation 5 aksesuarı

29,99 ABD doları Playstation DualSense Kablosuz Şarj İstasyonu

 

DualSense Kablosuz Şarj İstasyonu, mini PS5’e benzeyen bir tasarımla oyun oynamadığınız zamanlarda iki adede kadar kontrol cihazını dolu tutar. Ayrıca PS5’inizin USB bağlantı noktalarını diğer kullanımlar için boş tutar.

Nelerden Hoşlanırız:

  • Konsolunuza takmanıza gerek kalmadan iki adede kadar DualSense kontrol cihazını şarj edin
  • Şarj etmek için kontrol cihazınızı yuvaya bırakın, oynamak istediğinizde yukarı kaldırın
  • Ayrıca kontrol cihazlarınızı kullanılmadığı zamanlarda saklar

DualSense kontrol cihazları şarj edildiğinde daha iyi çalışır, bu nedenle PlayStation DualSense kablosuz Şarj İstasyonu muhtemelen en iyi bahistir.

Şarj standı ile PlayStation’ınızın USB bağlantı noktalarını tıkamanıza gerek yok. Kontrol cihazlarınızı tıklatabilir ve mavi yanana kadar sarı renkte yanmalarını izleyebilirsiniz. O zaman parlamıyorlar. Bu, ücretlendirildikleri anlamına gelir.

Resmi Sony denetleyicileri için resmi Sony şarj cihazları satın almanız önerilir, ancak 3. taraf bir denetleyiciniz varsa, 3. taraf bir şarj istasyonu gayet iyi çalışacaktır.

Sonuç olarak, PlayStation DualSense kablosuz Şarj İstasyonunuz, oyun oynamaya devam edebilmeniz için pil ve zaman israfını ortadan kaldırır.

En İyi Kulaklık

PlayStation 5 aksesuarı SteelSeries Arctis Nova Pro Kablosuz Kulaklık

$ 349.99 $ 290.63 SteelSeries Arctis Nova Pro Kablosuz Kulaklık

 

PS5 konsolunda Tempest 3D Audio ile uyumlu, Hi-Fi kalitesinde sürücüler ve 360 derece Uzamsal Ses içeren SteelSeries Arctis Nova Pro ile oyun sesinizi yükseltin. Ayrıca aktif gürültü engelleme özelliğine ve daha da fazla oyun süresi elde etmek için çalışırken değiştirilebilir pillere sahip olursunuz.

Nelerden Hoşlanırız:

  • Mükemmel oyun deneyimi için Hi-Fi kalitesinde sürücüler
  • Kaliteli ses için özel oyun DAC’si
  • Oyun oturumlarınızı uzatabilmeniz için çalışırken değiştirilebilir piller

Sony Pulse 3D Kablosuz Kulaklık, Sony ürünlerine bağlı kalmak istiyorsanız iyidir, ancak SteelSeries Arctis Nova kulaklık gerçek oyuncular içindir.

Hi-Fi sürücüleri, aktif gürültü engelleme özelliği ve ClearCast Gen 2 Mic ile bu kulaklık güçlüdür. Ama gerçekten, bu kulaklığı diğerlerinden gerçekten ayıran 360 ° uzamsal ses.

İşte seveceğiniz bir şey: İhtiyaç duyulana kadar ana ünitede şarjlı tutulan ikinci bir pili çalışırken değiştirebilirsiniz.

Bu, oyun oynamayı bırakmanız ve şarj bittiğinde ailenizi uyandırma riskine girmeniz gerekmediği anlamına gelir. Sadece pili değiştirin, şarj kablosunu kullanılmış kabloya çarpın ve devam edin.

Sonuç olarak, SteelSeries Arctis Nova Pro Kablosuz Oyun Kulaklığı, bir sonraki seviye duyuya daldırma içindir.

Yunus AKIN

15.01.198.... tarihinde Adıyaman'da dünyaya geldim. Boş zamanlarımda grafik ve tasarım, bunun yanında blog hazırlayarak zaman geçirmeye çalışıyorum. Hakkımda daha fazla bilgiye sahip olmak için hakkımda sayfasını inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu