Teknoloji

Samsung Galaxy Z Fold 6 İle Tanışın

Samsung Galaxy Z Fold 6 ne zaman çıkacak? Z Fold 6 fiyatı ne kadar? Samsung’un yeni nesil katlanabilir akıllı telefonları Galaxy Z Fold 6 ve Z Flip 6’yı 2024’ün üçüncü çeyreğinde piyasaya sürmesi bekleniyor ve bu cihazlarla ilgili sızıntılar agresif bir şekilde düşmeye başladı.

En son Galaxy Z Fold 6 ve Z Flip 6 sızıntısı renklerini ortaya çıkardı, ancak muhtemelen hepsini değil. Sızıntı, Samsung‘un yaklaşmakta olan katlanabilir akıllı telefonlarının renklerini X/Twitter’da yayınlayan ünlü ekran analisti Ross Young’dan geliyor

Young, Galaxy Z Flip 6’nın Açık Mavi, Açık Yeşil, Gümüş ve Sarı renklerde satışa sunulacağını iddia ediyor. Bu arada Galaxy Z Fold 6, Koyu Mavi, Açık Pembe ve Gümüş renk seçenekleriyle satışa sunulacak.

Galaxy Z Fold 6 ve Z Flip 6 muhtemelen özel renklere sahip olacak

Galaxy Z Fold 6

akın tarihli bir Galaxy Z Fold 6 render sızıntısı, Samsung‘un yaklaşmakta olan katlanabilir akıllı telefonunun yeni tasarımını ortaya çıkardı. Ama en önemlisi, render, ahizeyi siyah veya koyu gri olduğu düşünülen daha koyu bir renkte ortaya çıkardı.

Şimdi, en son renk sızıntısının ışığında, Lacivert renk çok iyi olabilir. Galaxy Z Flip 6’nın render’ları da sızdırıldı ve ahizenin açık yeşil renkte olduğu ortaya çıktı.

Her iki durumda da, bunların beklenecek tek renk olmayacağını tahmin ediyoruz.

Buna karşılık, Galaxy Z Flip 5 Krem, Grafit, Nane ve Lavanta renklerinde piyasaya sürüldü, ancak telefon Samsung.com’a özel Mavi, Gri, Yeşil ve Sarı renklerde de mevcut.

Aynı şey Krem, Buzlu Mavi ve Hayalet Siyah renklerde sunulan Galaxy Z Fold 5 için de geçerli, Mavi ve Gri renkler ise Samsung.com’a özel.

Yeni katlanabilir telefonlar, Galaxy Ring ile birlikte Temmuz ayı ortasında piyasaya sürülecek ve bu da Samsung’un bir sonraki Unpacked etkinliğinin listesini oldukça dolu hale getiriyor.

Yunus AKIN

15.01.198.... tarihinde Adıyaman'da dünyaya geldim. Boş zamanlarımda grafik ve tasarım, bunun yanında blog hazırlayarak zaman geçirmeye çalışıyorum. Hakkımda daha fazla bilgiye sahip olmak için hakkımda sayfasını inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. şu samsung katlanan telefon işini bir geliştiremedi gitti anlamadım aradaki çizgi giderse birde performansı gerçek testlerden sonra başarılı ise bir tane Nasipse almak istiyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu