Instagram’da Mavi Tik Nasıl Alınır?

Instagram'da Mavi Tik Nasıl Alınır?

Instagram’da mavi tik veya doğrulama işareti nasıl alınır ? Bugün Instagram’da doğrulama onay işaretini kolayca alabilmeniz için bazı ipuçları paylaşıyorum. Artık Bu Püf Noktalarını Takip Edebilirsiniz.

Mavi Tik Nedir 

Doğrulanmış tik, aramada ve profilde Instagram hesabının adının yanında görünen bir onay işaretidir. Bu, Instagram’ın bir hesabın temsil ettiği tanınmış kişinin, ünlünün veya küresel markanın gerçek varlığı olduğunu doğruladığı anlamına gelir.

İlk Siz Hesabınız Tüm Instagram Politikalarını takip edin. İnstagram’ın tüm kurallarına uyuyorsanız. Instagram’da otomatik doğrulama tiki alırsınız. Ancak bazı durumlarda manuel olarak da alabilirsiniz.

Kaynağınızı Instagram’da kullanın ve bir temsilciyle konuşun. Ve Instagram tiki hakkında konuşun. Sana veriyor ama bazı masraflar alıyor. 

Veya Instagram’da popüler bir kişiyseniz ve Google’da Makale, haber, dergi vb. gibi şeyler buluyorsanız Instagram size herhangi bir ücret ödemeden hesabınıza otomatik olarak mavi tik verir.  

Instagram’da Doğrulama Tiki Alın 

Doğrulama işareti için Instagram‘a istek göndermek için bu püf noktalarını takip edebilirsiniz. 

Şimdi Instagram Hesabınızı açın ve Sağ Üst köşedeki 3 çizgiye tıklayın ve ardından Ayar Simgesine tıklayın.

Şimdi Hesapta’yı tıklayın ve ardından istek doğrulamayı bulun 

Burada tüm bilgilerinizi net bir şekilde doldurun ve gönder butonuna tıklayın. Artık isteğiniz Instagram‘a iletildi. 1 hafta veya daha uzun süre içerisinde Instagram’dan mail alacaksınız.

Mavi Tike başvurmadan önce bu ayarları değiştirin

Doğrulanmış bir tik talep etmek için tanınmış bir kişi, ünlü veya marka olmanız ve belirli hesap ve uygunluk koşullarını karşılamanız gerekir.

İlgili Makaleler

Yazar hakkında Tüm gönderileri görüntüle Yazar web sitesi

Yunus AKIN

15.01.198.... tarihinde Adıyaman'da dünyaya geldim. Boş zamanlarımda grafik ve tasarım, bunun yanında blog hazırlayarak zaman geçirmeye çalışıyorum. Hakkımda daha fazla bilgiye sahip olmak için hakkımda sayfasını inceleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

Your email address will not be published. Required fields are marked *