Oyun

Ücretsiz Online Oyun Oynayabileceğiniz Siteler

Online oyun oynayabileceğiniz yerler mi arıyorsunuz? İşte tamamen ücretsiz online oyun oynayabileceğiniz online oyun sitelerinin listesi.

Bu makale size online oyunları tamamen ücretsiz oynayabileceğiniz siteleri sunacağız Yoğun yaşamımızı oyun oynayarak biraz rahatlatabiliriz. Oyunlar zihninizi dünyevi sıkıntılardan arındırmanın en iyi yoludur. Birçok kişi ve öğrenci, günün yorgunluğunu atmak için oyunlara başvuruyor. Yüzlerce oyunu bilgisayarınızda saklamanın mümkün olmadığını biliyoruz. Yani burada ücretsiz online oyunlar oynayabileceğiniz en iyi siteleri bulacaksınız .

Aşağıdaki web sitelerinde online olarak oynayabileceğiniz bulmaca oyunlarıaksiyon oyunları, kelime oyunları, spor, atari salonları, masa oyunları vb. dahil olmak üzere çeşitli oyunlar tamamen ücretsizdir. Tamamen ücretsiz online oyunlar oynamak için bu web sitelerini simüle etmekten gerçekten keyif alacaksınız.

1. Addicting Games

Addicting Games, online oyunları tamamen ücretsiz oynamak için en iyi web sitesidir. Oyun kategorileri spor, atış, aksiyon, bulmaca oyunları, komik, strateji ve kart oyunlarını içerir. Burada oyunu tek başınıza oynayabileceğiniz gibi, çok oyunculu kategorisine giderek arkadaşlarınızla da online oyunlar oynayabilirsiniz.

2. Miniclip

Miniclip oyun severler için en iyi sitelerden biridir. Dünyanın en büyük mobil oyun yayıncılarından biridir. Oyunlarının çoğunu Google Play Store ve Apple App Store’da bulabilirsiniz. Ayrıca web sitesinde online olarak oynanabilecek bazı web tabanlı oyunlar da bulunmaktadır.

3. Armor Games

Armor Games’in geniş bir oyun koleksiyonu var. Tamamen ücretsiz olarak online olarak oynayabilmeniz için bu siteye her hafta yeni oyunlar eklenmektedir. Aksiyon, macera, arcade, atış, bulmaca ve beceri oyunları da dahil olmak üzere birçok oyun türü burada.

4. Kongregate

Ücretsiz online oyunlar oynamak için güzel bir yer. Kongregate’te aksiyon, atış oyunları, yeni oyunlar, yüksek puanlı oyunlar, bulmaca oyunları ve çok oyunculu oyunlar dahil olmak üzere mükemmel oyunlarınızı alabileceğiniz birçok kategori vardır.

5. FOG

FOG (Ücretsiz online Oyunlar), ücretsiz online oyunlardan oluşan geniş bir koleksiyona sahiptir. Bu online oyun web sitesinin tüm çonline ücretsiz oyunlar için tek adresli bir platform olduğunu söyleyebilirsiniz. FOG, 3D oyunlar, Macera oyunları, Savunma oyunları, Bulmaca oyunları, Uçma oyunları ve diğer birçok oyun gibi çeşitli kategorileri içerir.

6. Now.gg

Now.gg, ücretsiz online oyun oynamak için en sevdiğim web sitelerinden biridir. Web sitesi, indirmeden onlinei olarak oynayabileceğiniz 1000’den fazla ücretsiz Android oyunu içerir. Bu web sitesinin arayüzü çok temiz ve oyun deneyimi çok akıcı. Tek tıkla favori oyununuzu oynamaya başlayabilirsiniz.

7. Crazy Games

Crazy Games, oyun severler için en iyi sitelerden biridir ve online olarak oynanabilecek yüzlerce ücretsiz oyun sunar. Burada yarış, Arcade, Atıcılık, Bulmaca, Aksiyon, Spor, Macera, Clicker, Güzellik vb. oyunları bulacaksınız.

8. Gamehouse

Gamehouse tamamen ücretsiz online oyun oynayabileceğiniz sitelerden biridir ve ayrıca buradan ücretsiz olarak oyun indirebilirsiniz. Burada PC oyunları, Mac oyunları, Mobil oyunlar vb. dahil olmak üzere farklı platformlara yönelik oyunlar bulunmaktadır.

Yunus AKIN

15.01.198.... tarihinde Adıyaman'da dünyaya geldim. Boş zamanlarımda grafik ve tasarım, bunun yanında blog hazırlayarak zaman geçirmeye çalışıyorum. Hakkımda daha fazla bilgiye sahip olmak için hakkımda sayfasını inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu