Samsung, Good Lock uygulamasını Play Store’da yayınladı

Good Lock

Samsung, Good Lock uygulamasını Play Store’da yayınladı. Uygulama daha önce yalnızca Galaxy Store’da mevcuttu.

Google Lock, kullanıcılara cihazın çeşitli kullanıcı arayüzü öğelerini sağlayan, Galaxy cihazları için ilginç bir uygulamadır. Kullanıcılar durum çubuğunu, hızlı ayarlar panelini, gezinme çubuğunu, kilit ekranını, temaları, bildirim gölgesini ve daha fazlasını özelleştirebilir.

Play Store listesinde ‘Erken Erişim’ yazıyor. Samsung ayrıca One Hand Operation+ modülünü Play Store’da yayınladı ve tüm modülleri Play Store’a da getirebilir. Şirket, uygulamayı test etmeyi bitirdikten sonra “Erken Erişim” etiketini addan kaldırabilir.

Uygulama şu anda Play Store’da mevcuttur ancak bu, onu herhangi bir Android cihaza indirebileceğiniz anlamına gelmez. Yalnızca belirli Samsung akıllı telefonlarını destekler. Yani uygulamayı kullanmak için hala desteklenen bir Samsung telefona ihtiyacınız var.

Galaxy Lock uygulaması ilk olarak 2016 yılında Güney Kore’de piyasaya sürüldü ve kademeli olarak diğer birçok ülkede de kullanıma sunuldu. Uygulama şu anda Hindistan dahil 40’tan fazla ülkede Samsung Galaxy cihazları için kullanılabiliyor. Şirket, Play Store ile artık uygulamayı daha fazla ülkede kullanılabilir hale getirmeye çalışıyor.

Samsung UI’nin en dikkat çekici yazılım özelliklerine Good Lock uygulaması aracılığıyla ulaşılabilir. Dolayısıyla Samsung Galaxy kullanıcıları arasında uygulamaya olan talep yüksek. Bu nedenle uygulamayı Play Store’da kullanıma sunmak iyi bir hamle.

İlgili Makaleler

Yazar hakkında Tüm gönderileri görüntüle Yazar web sitesi

Yunus AKIN

15.01.198.... tarihinde Adıyaman'da dünyaya geldim. Boş zamanlarımda grafik ve tasarım, bunun yanında blog hazırlayarak zaman geçirmeye çalışıyorum. Hakkımda daha fazla bilgiye sahip olmak için hakkımda sayfasını inceleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

Your email address will not be published. Required fields are marked *