Dizi & Filmler

Gönül Dağı 49. Bölüm

Bende dahil bir çok kişiyi ekran başına kilitleyen Gönül Dağı 49. bölümüyle yine reytikleri alt üst etmiş gibi göründü. Ailece cok sevdiğimiz dizi her cumartesi saat 20:00 TRT-1 ekranında izleyicileriyle buluşuyor. İzlediğimiz Gönül Dağı 49. bölümünde başlıca öne cıkanları sizler için değerlendirdim. Öncelikle Elif karekterini canlandıran Zümre Meğerli‘ye çok üzüldüm.

Elif’in Üzüntüsü

Elifin Babasının Almanya’dan döndüğünde gözüm o adamı hiç tutmamıştı. Halime Hanım karekterini canlandıran Şebnem Dilligil de onun hakkında olumsuz düşünmesi sonrası tamam bu adam gerçekten menfaatçi, bir çıkar için Almanya’dan döndüğünü düşündüm. Düşüncelerim doğru çıktı ve Elifi’in babası kızlarından birinin böbreğini almak için Almanya’dan dönmüştü.

Halime hanım da dahil çevredikelilerin söylediklerine kulak asmadan Elif, babası, Doktor kenan ve zeynep böbrek nakli için beraber hastaneye gittiler. Hastanedeyken bu adam hastaneden kaçacacağını düşünüyordum. Nakil işlemi temamladı, Elif taburcu oldu ama babası hala hastanede yatmaktaydı. Elif ve Doktor kenan sabah taburcu etmek için geldiklerinde olan olmuş, Elif ve Zeynep’in babası tekrar Almanya’ya dönmüştü.

gönül dağı elifin babası

Peki siz olsaydınız Böyle bir karektere sahip babaya böbreğinizi verirmiydiniz? Belki bir çok okuyucu olsun ne olursa olsun sonucta babamız veririz diyebilirler. Peki elif böyle olacağını bilse böbreğini verirmiydi? Ben ce evet verirdi.

Muharrem ve Hüseyin kardeşlerin rakabetçe girdiği Belediye başkanlık seçimini 48. Bölümünde Muharrem’in kura ile kazandığını görmüştük. Muharrem Belediye başkan yardımcılığı için Hüseyin’e teklif götürerek belediye başkan yardımcılığında yanında olmasını istedi. Abi kardeş belediye başkanı ve yardımcıları oldular.

Rıfat Ve Meryem Nişanlandı

Gönül Dağı 49. Bölümünde tabi birbirinden güzel ve eğlenceli sahnelerde vardı. Bunlardan biri Kellerin Rıfat karekteri ile diziye heyacan katan Hüseyin Sevimli ile Meryem karekterini canlandıran Sevilay GÜLTEKİN‘in nişanları yapıldı. Selami yine yapacağını yaptı. Başkan Muharrem beyle esnaf ziyaretleri sırasında kendisine uzatılan sahte kolonyayı yüzüne sürerek gecici körlü yaşadı. Bu gecici körlük nişana denk gelmesinden dolayı ortalığı birbirine kattı.

gönül dağı

Taner, Veyzel ve Ramazan’a ait Çekiciyi çalmaları da cabası. Başlarına neler geleceğinin farkında değillerdi. Çalınan çekici ile kasabada 10 larca araç çalmışlardı. Nişan sırasında Taner, Veysel ve Ramazan’ı hırsızlık suçundan dolayı jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındılar. Suçsuz oldukları tesbit edilip serbest bırakıldılar.

Gönül Dağı 50. bölümde neler olacak hep birlikte göreceğiz. Duyumlarıma göre Asuman’ın babası Münnir başkan vefat edeceğidir. Daha fazla bilgi için İzlediğim Diziler kategorisini inceleyebilirsiniz.

 

Yunus AKIN

Ben Yunus AKIN Webtasarm ve Grafik tasarım üzerinde çalışmalarım olmaktadır. Müsait olduğum zamanlarda bloğum için içerikler üretmeye çalışıyorum. Daha fazla detay için hakkımda bölümünü inceleyebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu